BÚRACIE PRÁCE

Búracie strojové práce vykonávame vlastnou technikou, ktorú máme v Bratislave. Práce na objektoch, ako sú staršie rodinné domy, garáže, sklady a priemyselné haly, vykonávame s ohľadom na životné prostredie.  Búracie práce Bratislava a celé Slovensko.

NONSTOP

3 dostupné vozidlá

2 dostupné stroje

Búracie práce TAKEUCHI TB125

Búracie práce a odvoz odpadu po búracích a demolačných prácach zabezpečujeme vlastnými veľkoobjemnými kontajnermi. Ak potrebujete partnera na búracie práce v Bratislave alebo na celom Slovensku, tak sme tu pre vás.

Cieľom po búraní je vytvoriť upravenú plochu pripravenú na jej nové využitie, a preto zabezpečujeme aj odvoz všetkého stavebného odpadu a jeho následné uskladnenie na riadnych legálnych skládkach odpadov. Cena a cenník búracích prác je na vyžiadanie. Tešíme sa na spoluprácu!

TAKEUCHI TB290-2 02

Aké stroje používame na BÚRACIE PRÁCE ?

TAKEUCHI TB125

Minirypadlo o hmotnosti 2,8t. Vhodné pre menej dostupné priestory. 

Lyžica ikonka čierna
Lyžice 30cm, 40cm, 60cm, 100cm svahovacia hydraulická lyžica
Kladivo ikonka čierna
Búracie kladivo HUPPI92
hmotnosť ikonka čierna menšia
Hmotnosť 2,8t
Búracie práce vozovy park ikonka
Búracie
práce
Zemné a výkopové práce vozovy park ikonka
Zemné a výkopové
práce

TAKEUCHI TB290-2

9t minirypadlo ktoré spraví robotu aj za 5t ale aj za 15t. Najlepšie rypadlo vo svojej kategórii. Rypadlo je vybavené powertiltom (natáčanie príslušenstva o 180 stupňov).

Lyžica ikonka čierna
Lyžice
30cm, 60cm, 90cm, 150cm svahovacia lyžica
Kladivo ikonka čierna
Búracie kladivo
HUPPI402 (naklápanie lopát o 180°)
hmotnosť ikonka čierna menšia

Hmotnosť
9t

Búracie práce vozovy park ikonka
Búracie
práce
Zemné a výkopové práce vozovy park ikonka
Zemné a výkopové
práce

Spokojnosť zákazníkov je PRVORADÁ

Lucia Filípková
So službami tejto firmy som nad mieru spokojná. Veľmi profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia. Rýchla a precízna práca za dobrú cenu. Odporúčam. Využijem služby aj v budúcnosti.
Tomáš Bakočka
Veľká spokojnosť s touto firmou. Široký výber ponúkaných služieb. Veľmi profesionálny prístup vodiča k práci. Všetko bez najmenších problémov a načas. Výborné ceny a maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Michal Lebeda
Maximálna spokojnosť z profesionalitou. Všetko vždy na čas, žiadne nedá sa, nejdem tam, nemôžem. Maximálna ale naozaj maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.
Previous
Next