NÁKLADNÁ DOPRAVA

Zaujíma vás preprava tovaru, autodoprava či nákladná doprava? V Autodoprava Dobša vám pomôžeme s nákladnou autodopravou v rámci Slovenska, ale aj medzinárodne.

NONSTOP

3 dostupné vozidlá

2 dostupné stroje

Preprava paletového tovaru 02

Prečo využiť naše služby? Na prepravu nákladu využívame vlastný vozový park, ktorý hravo zvládne autodopravu do 3,5t a viac. Medzi naše sľuby zákazníkom patrí spoľahlivosť, zodpovednosť. 

Prevažne sa zameriavame na Bratislavu a jej okolie (autodoprava Senec, Malacky, Pezinok) a pohraničné obce Maďarska, Rakúska. A rozvoz stavebných materiálov. Podľa dohody aj ďalej a mnoho iného. Pre zistenie ceny nákladnej dopravy za 1 km nás prosím kontaktujte.

Preprava paletového tovaru 03

Aké stroje používame na
NÁKLADNÚ DOPRAVU ?

MAN LE 12.225

Hakový nosič kontajnerov, vybavený hydraulickou rukou so zdvihom na krátko 1800kg a na 7m 890kg. Príslušenstvo k hydraulickej ruke: paletizačné vidly, štvor-hák na reťaziach, pôdna lopata na nakládku / vykládku sypkých materiálov „drapák”.

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
5,3t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
3m³, 4 m³, 5m³, 7,5m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Preprava práca s hydraulickou rukou vozovy park ikonka
Práce s hydraulickou
rukou

IVECO STRALIS 26.400

Ramenný nosič kontajnerov, nadstavba na 18t. Ramenná sa dajú sklopiť pod úroveň kontajneru, čiže sa dá nakladať ako „TATRA”. 

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
13,5t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
5m³, 7m³, 10m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Odvoz a likvidácia odpadov vozovy park ikonka
Odvoz
odpadov

Spokojnosť zákazníkov je PRVORADÁ

Lucia Filípková
So službami tejto firmy som nad mieru spokojná. Veľmi profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia. Rýchla a precízna práca za dobrú cenu. Odporúčam. Využijem služby aj v budúcnosti.
Tomáš Bakočka
Veľká spokojnosť s touto firmou. Široký výber ponúkaných služieb. Veľmi profesionálny prístup vodiča k práci. Všetko bez najmenších problémov a načas. Výborné ceny a maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Michal Lebeda
Maximálna spokojnosť z profesionalitou. Všetko vždy na čas, žiadne nedá sa, nejdem tam, nemôžem. Maximálna ale naozaj maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.
Previous
Next