ODVOZ STAVEBNÉHO ODPADU BRATISLAVA

Potrebujete zabezpečiť odvoz stavebného odpadu kontajnerom? Prenajímame rôzne typy veľkoobjemných kontajnerov na objednanie. Objemy našich kontajnerov: 3m3; 4m3; 5m3; 7,5m3; 10m3. Výber objemu veľkokapacitného kontajneru je len na vás.

NONSTOP

3 dostupné vozidlá

2 dostupné stroje

Odvoz a likvidácie odpadov 01
Postaráme sa s našimi kontajnermi o akýkoľvek stavebný odpad. Zabezpečíme odvoz komunálneho odpadu, stavebnej sute, betónu, zmiešaného odpadu, objemného odpadu, zeminy, konárov, koreňov, dreva, lístia, izolačných materiálov a podobne.
 
Zabezpečujeme aj vyprátavanie bytových aj nebytových priestorov, rovno do našich veľkoobjemných kontajnerov na odvoz komunálneho odpadu.

Vážime si životné prostredie, keďže odpad vyvezený našou spoločnosťou je vyvezený na legálne skládky na zhodnocovanie odpadov. Od každého vyvezeného odpadu, dostanete potvrdenie o zhodnotení odpadov, ktorý vám pomôže napríklad ku kolaudácií bytov, rodinných domov a podobne alebo na potvrdenie o likvidácii odpadu.

Pre objednanie veľkoobjemného kontajnera s dovozom nás neváhajte kontaktovať.

Odvoz a likvidácie odpadov 02

Aké stroje používame na
ODVOZ A LIKVIDÁCIU ODPADOV ?

MAN LE 12.225

Hakový nosič kontajnerov, vybavený hydraulickou rukou so zdvihom na krátko 1800kg a na 7m 890kg. Príslušenstvo k hydraulickej ruke: paletizačné vidly, štvor-hák na reťaziach, pôdna lopata na nakládku / vykládku sypkých materiálov „drapák”.

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
5,3t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
3m³, 4 m³, 5m³, 7,5m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Preprava práca s hydraulickou rukou vozovy park ikonka
Práce s hydraulickou
rukou

IVECO STRALIS 26.400

Ramenný nosič kontajnerov, nadstavba na 18t. Ramenná sa dajú sklopiť pod úroveň kontajneru, čiže sa dá nakladať ako „TATRA”. 

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
13,5t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
5m³, 7m³, 10m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Odvoz a likvidácia odpadov vozovy park ikonka
Odvoz
odpadov

Spokojnosť zákazníkov je PRVORADÁ

Lucia Filípková
So službami tejto firmy som nad mieru spokojná. Veľmi profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia. Rýchla a precízna práca za dobrú cenu. Odporúčam. Využijem služby aj v budúcnosti.
Tomáš Bakočka
Veľká spokojnosť s touto firmou. Široký výber ponúkaných služieb. Veľmi profesionálny prístup vodiča k práci. Všetko bez najmenších problémov a načas. Výborné ceny a maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Michal Lebeda
Maximálna spokojnosť z profesionalitou. Všetko vždy na čas, žiadne nedá sa, nejdem tam, nemôžem. Maximálna ale naozaj maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.
Previous
Next