AUTO S HYDRAULICKOU RUKOU BRATISLAVA

Ponúkame vám auto s hydraulickou rukou PM. Ak potrebujete vyložiť tažký tovar alebo materiál, tak sa bez malej hydraulickej ruky nezaobídete.

NONSTOP

3 dostupné vozidlá

2 dostupné stroje

Práce s hydraulickou rukou sluzba 01

Autodoprava Dobša vám ponúka autodopravu s hydraulickou rukou. Preprava a vyloženie tovaru pomocou hydraulickej ruky je pre nás hračka.

Spoľahnite sa na profesionálov, ktorých hlavným prísľubom pre vás je zodpovednosť a spoľahlivosť. Nákladné auto s hydraulickou rukou a šoférom vám bude plne k dispozícii.

 

Zameriavame na Bratislavu a jej okolie (hydraulická ruka Pezinok, Malacky, Senec) a pohraničné obce Maďarska, Rakúska. Podľa dohody aj ďalej a mnoho iného.  Cena na dopravy s hydraulickou rukou je na vyžiadanie.

Práce s hydraulickou rukou sluzba 02

Aké stroje používame na
PRÁCE S HYDRAULICKOU RUKOU ?

MAN LE 12.225

Hakový nosič kontajnerov, vybavený hydraulickou rukou so zdvihom na krátko 1800kg a na 7m 890kg. Príslušenstvo k hydraulickej ruke: paletizačné vidly, štvor-hák na reťaziach, pôdna lopata na nakládku / vykládku sypkých materiálov „drapák”.

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
5,3t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
3m³, 4 m³, 5m³, 7,5m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Preprava práca s hydraulickou rukou vozovy park ikonka
Práce s hydraulickou
rukou

Spokojnosť zákazníkov je PRVORADÁ

Lucia Filípková
So službami tejto firmy som nad mieru spokojná. Veľmi profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia. Rýchla a precízna práca za dobrú cenu. Odporúčam. Využijem služby aj v budúcnosti.
Tomáš Bakočka
Veľká spokojnosť s touto firmou. Široký výber ponúkaných služieb. Veľmi profesionálny prístup vodiča k práci. Všetko bez najmenších problémov a načas. Výborné ceny a maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Michal Lebeda
Maximálna spokojnosť z profesionalitou. Všetko vždy na čas, žiadne nedá sa, nejdem tam, nemôžem. Maximálna ale naozaj maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.
Previous
Next