PREPRAVA PALETOVÉHO TOVARU

Vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu paletového tovaru vykonávame v rámci celého Slovenska, Čiech, Maďarska a Rakúska. Ak potrebujete prepraviť palety, tak sme tu pre vás.

NONSTOP

3 dostupné vozidlá

2 dostupné stroje

Preprava paletového tovaru 01

Sme skúsení profesionáli. Prečo využiť naše služby? Na prepravu nákladu využívame vlastný vozový park, spoľahlivosť, zodpovednosť. 

Prevažne sa zameriavame na Bratislavu a jej okolie a pohraničné obce Maďarska, Rakúska. A rozvoz stavebných materiálov. Podľa dohody aj ďalej a mnoho iného. Cena prepravy paletového tovaru na vyžiadanie.
 
Preprava paletového tovaru 04

Aké stroje používame na
PREPRAVU PALETOVÉHO TOVARU ?

MAN LE 12.225

Hakový nosič kontajnerov, vybavený hydraulickou rukou so zdvihom na krátko 1800kg a na 7m 890kg. Príslušenstvo k hydraulickej ruke: paletizačné vidly, štvor-hák na reťaziach, pôdna lopata na nakládku / vykládku sypkých materiálov „drapák”.

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
5,3t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
3m³, 4 m³, 5m³, 7,5m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Preprava práca s hydraulickou rukou vozovy park ikonka
Práce s hydraulickou
rukou

MERCEDES SPRINTER EURO 5

Skriňová dodávka, nakládka cez zadné alebo bočné dvere. 

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
1t

Dĺžka vozidla

Dĺžka vozidla
4,3m

Preprava paletového tovaru vozovy park ikonka
Preprava paletového
tovaru

Spokojnosť zákazníkov je PRVORADÁ

Lucia Filípková
So službami tejto firmy som nad mieru spokojná. Veľmi profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia. Rýchla a precízna práca za dobrú cenu. Odporúčam. Využijem služby aj v budúcnosti.
Tomáš Bakočka
Veľká spokojnosť s touto firmou. Široký výber ponúkaných služieb. Veľmi profesionálny prístup vodiča k práci. Všetko bez najmenších problémov a načas. Výborné ceny a maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Michal Lebeda
Maximálna spokojnosť z profesionalitou. Všetko vždy na čas, žiadne nedá sa, nejdem tam, nemôžem. Maximálna ale naozaj maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.
Previous
Next