PREPRAVA STROJOV DO 9 TON

Ponúkame prepravu poľnohospodárskych, ťažkých, stavebných strojov a techniky do 9t. Preprava strojov s nami je bezpečná a rýchla.

NONSTOP

3 dostupné vozidlá

2 dostupné stroje

Preprava strojov do 9 ton 01

Zameriavame sa na prepravu ťažkých pracovných strojov do 9 ton. Prepravu strojov vykonávame hákovým nosičom kontajnerov, maximálna hmotnosť u tohto vozidla môže byť 5,3t a dĺžka 3,7m alebo prívesom / podvalníkom na prepravu strojov do hmotnosti 9t a dĺžky 5m a do výšky 3m.

Prepravu stavebných či poľnohospodárskych strojov vykonávame aj do Rakúska, Maďarska alebo do Čiech. Viac prepravovanej techniky si môžte pozrieť v našej galérii. Cena prepravy je na vyžiadanie.

Preprava strojov do 9 ton 02

Aké stroje používame na
PREPRAVU STROJOV ?

MAN LE 12.225

Hakový nosič kontajnerov, vybavený hydraulickou rukou so zdvihom na krátko 1800kg a na 7m 890kg. Príslušenstvo k hydraulickej ruke: paletizačné vidly, štvor-hák na reťaziach, pôdna lopata na nakládku / vykládku sypkých materiálov „drapák”.

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
5,3t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
3m³, 4 m³, 5m³, 7,5m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Preprava práca s hydraulickou rukou vozovy park ikonka
Práce s hydraulickou
rukou

Spokojnosť zákazníkov je PRVORADÁ

Lucia Filípková
So službami tejto firmy som nad mieru spokojná. Veľmi profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia. Rýchla a precízna práca za dobrú cenu. Odporúčam. Využijem služby aj v budúcnosti.
Tomáš Bakočka
Veľká spokojnosť s touto firmou. Široký výber ponúkaných služieb. Veľmi profesionálny prístup vodiča k práci. Všetko bez najmenších problémov a načas. Výborné ceny a maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Michal Lebeda
Maximálna spokojnosť z profesionalitou. Všetko vždy na čas, žiadne nedá sa, nejdem tam, nemôžem. Maximálna ale naozaj maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.
Previous
Next