PREPRAVA SYPKÝCH MATERIÁLOV

Zabezpečujeme predaj a prepravu sypkých materiálov (zemina, štrk, piesok, makadam…). Vodič vám dovezie materiál vozidlami od 1t do 21t. Zabezpečujeme prepravu sypkých materiálov v Bratislave a okolí. Objednajte si akýkoľvek sypký materiál a Autodoprava Dobša vám ho dovezie.

NONSTOP

3 dostupné vozidlá

2 dostupné stroje

Odvoz sypkých materiálov 01
Predaj a následný dovoz sypkých materiálov, zabezpečujeme pomocou nákladných vozidiel s nadstavbou na prepravu kontajnerov na sypké materiály. 
 
Dovoz rozličných frakcii a druhov sypkých materiálov. Makadam (4/8, 8/16, 16/32, 0/32, 0/63, 32/63,…), štrk (0/4, 4/8, 8/16, 16/22, 0/22, 22/93,…), piesok, zásypová zemina, preosievaná zemina, trávniková zmes, záhradná zemina, kusový kameň väčších rozmerov, rôzne druhy recyklátov a po telefonickej konzultácií vieme dodať aj iné frakcie. 

Prepravu sypkých materiálov zabezpečujeme vozidlom MAN 12.225 s nosnosťou 5,3t alebo 7,5m3 možná vykládka s pôdnou lopatou napríklad za plot, kde sa vozidlá nedostanú. IVECO STRALIS 26.400 s nosnosťou sólo vozidla 13,5t alebo 10m3 s vlekom 21t alebo 20m3. 

Cena prepravy sypkých materiálov na vyžiadanie.

Odvoz sypkých materiálov 02

Aké stroje používame na
PREPRAVU SYPKÝCH MATERIÁLOV ?

MAN LE 12.225

Hakový nosič kontajnerov, vybavený hydraulickou rukou so zdvihom na krátko 1800kg a na 7m 890kg. Príslušenstvo k hydraulickej ruke: paletizačné vidly, štvor-hák na reťaziach, pôdna lopata na nakládku / vykládku sypkých materiálov „drapák”.

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
5,3t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
3m³, 4 m³, 5m³, 7,5m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Preprava práca s hydraulickou rukou vozovy park ikonka
Práce s hydraulickou
rukou

IVECO STRALIS 26.400

Ramenný nosič kontajnerov, nadstavba na 18t. Ramenná sa dajú sklopiť pod úroveň kontajneru, čiže sa dá nakladať ako „TATRA”. 

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
13,5t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
5m³, 7m³, 10m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Odvoz a likvidácia odpadov vozovy park ikonka
Odvoz
odpadov

Spokojnosť zákazníkov je PRVORADÁ

Lucia Filípková
So službami tejto firmy som nad mieru spokojná. Veľmi profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia. Rýchla a precízna práca za dobrú cenu. Odporúčam. Využijem služby aj v budúcnosti.
Tomáš Bakočka
Veľká spokojnosť s touto firmou. Široký výber ponúkaných služieb. Veľmi profesionálny prístup vodiča k práci. Všetko bez najmenších problémov a načas. Výborné ceny a maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Michal Lebeda
Maximálna spokojnosť z profesionalitou. Všetko vždy na čas, žiadne nedá sa, nejdem tam, nemôžem. Maximálna ale naozaj maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.
Previous
Next