VYPRATÁVANIE

Ponúkame vypratávanie bytov, kancelárii, firiem, ďalej vypratávanie pozemkov, garáži a iných bytových a nebytových priestorov. Vypratávanie môže byť náročné, no s Autodoprava Dobša ho zvládnete.

NONSTOP

3 dostupné vozidlá

2 dostupné stroje

Vypratávanie galéria 02

Na vývoz odpadu používame, vlastné veľkoobjemové kontajneri až od 3m3 do 10m3. Na rôzne druhy odpadov. Nakládku a zvoz odpadov po vypratávaní zabezpečujeme ručnú alebo strojovú podľa možnosti vykonávaných prác. 

Spoľahnite sa na profesionálov, ktorí vám zabezpečia spoľahlivosť a zodpovednosť.

S Autodoprava Dobša bude neporiadok rýchlo preč a vyprataný. Odvoz a likvidáciu odpadu zabezpečujeme na legálnych skládkach odpadov. Cena vypratávania na vyžiadanie.

Vypratávanie galéria 05

Aké stroje používame na
VYPRATÁVANIE ?

MAN LE 12.225

Hakový nosič kontajnerov, vybavený hydraulickou rukou so zdvihom na krátko 1800kg a na 7m 890kg. Príslušenstvo k hydraulickej ruke: paletizačné vidly, štvor-hák na reťaziach, pôdna lopata na nakládku / vykládku sypkých materiálov „drapák”.

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
5,3t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
3m³, 4 m³, 5m³, 7,5m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Preprava práca s hydraulickou rukou vozovy park ikonka
Práce s hydraulickou
rukou

IVECO STRALIS 26.400

Ramenný nosič kontajnerov, nadstavba na 18t. Ramenná sa dajú sklopiť pod úroveň kontajneru, čiže sa dá nakladať ako „TATRA”. 

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
13,5t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
5m³, 7m³, 10m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Odvoz a likvidácia odpadov vozovy park ikonka
Odvoz
odpadov

Spokojnosť zákazníkov je PRVORADÁ

Lucia Filípková
So službami tejto firmy som nad mieru spokojná. Veľmi profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia. Rýchla a precízna práca za dobrú cenu. Odporúčam. Využijem služby aj v budúcnosti.
Tomáš Bakočka
Veľká spokojnosť s touto firmou. Široký výber ponúkaných služieb. Veľmi profesionálny prístup vodiča k práci. Všetko bez najmenších problémov a načas. Výborné ceny a maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Michal Lebeda
Maximálna spokojnosť z profesionalitou. Všetko vždy na čas, žiadne nedá sa, nejdem tam, nemôžem. Maximálna ale naozaj maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.
Previous
Next