MEDZINÁRODNÁ PREPRAVA

Vnútroštátnu a medzinárodnú prepravu vykonávame v rámci celého Slovenska, Čiech, Maďarska a Rakúska. Medzinárodná preprava, preprava tovaru z Čiech na Slovensko alebo preprava tovaru z Nemecka na Slovensko pre Autodoprava Dobša nie je problém. 

NONSTOP

3 dostupné vozidlá

2 dostupné stroje

Preprava paletového tovaru 01

Medzinárodnej preprave sa venujeme už dlhé roky. Prečo využiť naše služby? Na prepravu nákladu využívame vlastný vozový park a k našim sľubom patrí spoľahlivosť a zodpovednosť. 

Prevažne sa zameriavame na Bratislavu a jej okolie a pohraničné obce Maďarska, Rakúska. A rozvoz stavebných materiálov. Podľa dohody aj ďalej a mnoho iného. Cenu medzinárodnej prepravy tovaru vám zašleme po kontaktovaní.

Preprava paletového tovaru 04

Aké stroje používame na
MEDZINÁRODNÚ DOPRAVU ?

MAN LE 12.225

Hakový nosič kontajnerov, vybavený hydraulickou rukou so zdvihom na krátko 1800kg a na 7m 890kg. Príslušenstvo k hydraulickej ruke: paletizačné vidly, štvor-hák na reťaziach, pôdna lopata na nakládku / vykládku sypkých materiálov „drapák”.

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
5,3t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
3m³, 4 m³, 5m³, 7,5m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Preprava práca s hydraulickou rukou vozovy park ikonka
Práce s hydraulickou
rukou

IVECO STRALIS 26.400

Ramenný nosič kontajnerov, nadstavba na 18t. Ramenná sa dajú sklopiť pod úroveň kontajneru, čiže sa dá nakladať ako „TATRA”. 

Nosnosť ikonka čierna

Nosnosť
13,5t

Objem kontajnerov ikonka čierna

Objem kontajnerov
5m³, 7m³, 10m³

Preprava sypkých materiálov vozovy park ikonka
Preprava sypkých
materiálov
Odvoz a likvidácia odpadov vozovy park ikonka
Odvoz
odpadov

Spokojnosť zákazníkov je PRVORADÁ

Lucia Filípková
So službami tejto firmy som nad mieru spokojná. Veľmi profesionálny prístup a bezproblémová komunikácia. Rýchla a precízna práca za dobrú cenu. Odporúčam. Využijem služby aj v budúcnosti.
Tomáš Bakočka
Veľká spokojnosť s touto firmou. Široký výber ponúkaných služieb. Veľmi profesionálny prístup vodiča k práci. Všetko bez najmenších problémov a načas. Výborné ceny a maximálna spokojnosť. Odporúčam.
Michal Lebeda
Maximálna spokojnosť z profesionalitou. Všetko vždy na čas, žiadne nedá sa, nejdem tam, nemôžem. Maximálna ale naozaj maximálna spokojnosť. Odporúčam každému.
Previous
Next